سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نیمرخ

??این روزها یکی از جدی ترین گزینه های مطرح برای وزارت آموزش و پرورش  یک معلم توانمند خراسانی به نام «دکتر سید جواد حسینی» است.

نتیجه تصویری برای دکتر سید جواد حسینی?? او که 27  سال معلمی، عضویت در هیات علمی دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه آزاد اسلامی و سابقه مدیریت در عرصه های مختلف خصوصا سه سال مدیرکلی آموزش و پرورش خراسان رضوی را در کارنامه خود دارد.

??کارنامه مدیریت او در آموزش و پرورش خراسان رضوی با عنوان 105-115 شناخته می شود که شامل تدوین و اجرای  115 طرح نو و 105 عنوان اول کشوری کسب شده در عرصه تعلیم و تربیت است. این میزان طرح نو و رتبه های کسب شده در حوزه  تعلیم و تربیت در هیچ استان دیگری پس از انقلاب سابقه نداشته است.

??حسینی دکتری جامعه شناسی دارد و کارنامه عملکرد او در آموزش و پرورش نشان داده است که می تواند آموزش و پرورش کشور را از چالش ها عبور داده و تحول کیفی در نظام آموزش و پرورش رقم بزند.

??تحصیلات مرتبط، قدرت مدیریتی بالا، شناخت دقیق از نظام تعلیم و تربیت، تجربه کافی و دانش بالا از ویژگی های این مدیر توانمند و معاون اجتماعی، سیاسی و امنیتی استانداری خراسان رضوی است.

??تالیف 12 کتاب ، نویسنده برتر سال 91 در حوزه علوم اجتماعی، 36 مقاله علمی در مجلات بین المللی و ملی، 36 پژوهش ملی، پژوهشگر برتر کشوری دانشگاه فرهنگیان  در سه سال متوالی(1390، 1391 و 1392) و استاد نمونه کشوری دانشگاه فرهنگیان طی دو سال 1391 و 1392 از جمله افتخارات علمی این مدیر توانمند است.

??امروز فرهنگیان کشور بر خود می بالند که دولت تدبیر و امید و رئیس جمهور اندیشمند و فرهیخته نگاه انتخابش به سمت یک معلم دلسوز، کارآمد و فرهیخته معطوف شده است.